KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 8023520
nr 802 3520
Lennart Glemme
(f. 1927), Sverige
Etsning, Lennart Glemme (f. 1927), signerad -99, motivets mått: 20x12
Lennart Glemme, svensk målare född i Göteborg 1927.
Utrop:
400 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 januari 2013
kl 19:58:27
20/1 12:34:15
100 kr
21/1 19:53:27